Hazánk egyik legnagyobb iparvállalataként Magyarországon 25 éve
stabilan fejlődünk. Olyan termékeket gyártunk, amik a ti
hétköznapjaitokat teszik jobbá.

Termelési koordinátor angol-magyar nyelvtudással
Magyarul és angolul is jól szót értesz az emberekkel? Akkor jelentkezz hozzánk most!

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Új belépő operátor munkavállalók tantermi oktatásának tolmácsolása
  • Termelési tréningek tolmácsolása
  • Munkavállalók és vezetőik közötti kommunikáció segítése
  • Az új dolgozók beilleszkedésének segítése, fejlődésük figyelemmel kísérése
  • Munkautasításokkal kapcsolatos tevékenységek bemutatása, betanítása, ellenőrzése

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Magyar-angol tárgyalóképes nyelvismeret szóban és írásban
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)

Előnyként értékeljük:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Sárvár

Milyen végzettséggel rendelkezel?

Rendelkezel magyar-angol tárgyalóképes nyelvismerettel?

Vállalod a 3 és/vagy 4 műszakos munkarendet?

Igényelnél vállalati buszjáratot?

Hol szállnál fel?

Egyéb helység?