Hazánk egyik legnagyobb iparvállalataként Magyarországon 25 éve
stabilan fejlődünk. Olyan termékeket gyártunk, amik a ti
hétköznapjaitokat teszik jobbá.

Szerszámkarbantartó álláslehetőség.
Ismered a fröccsöntő szerszámokat töviről hegyire?
Kamatoztasd nálunk a tudásodat szerszámkarbantartóként!

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Fröccsöntő szerszámok időszakos karbantartása
  • Fröccsöntő szerszámok szét- és összeszerelése az előírt munkautasítások alapján
  • Fröccsöntő szerszámok formaadó felületeinek tisztítása

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, feltételek:

  • Szerszámkészítő vagy egyéb fémipari szerelői végzettség
  • Megfelelő gépismeret (eszterga, maró, síkköszörű)
  • 4 műszakos műszakrend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • 2 éves szakmai tapasztalat adott vagy hasonló területen
  • Szerszámgyártási alaptechnológiák ismerete

Előnyként értékeljük:

  • Emelőgépkezelői képesítés

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, bónusz; céges buszjárat, cafeteria,
    teljesítménybónusz
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Sárvár

Mi a legmagasabb végzettséged?

Vállalod a folyamatos, többműszakos munkarendet?

Igényelnél vállalati buszjáratot?

Hol szállnál fel?

Egyéb helység?