Hazánk egyik legnagyobb iparvállalataként Magyarországon 25 éve
stabilan fejlődünk. Olyan termékeket gyártunk, amik a ti
hétköznapjaitokat teszik jobbá.

Termelési Koordinátor álláslehetőség.
Magyarul és ukránul is jól szót értesz az emberekkel? Akkor várunk koordinátor pozícióba Sárvárra!

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Munkautasításokkal kapcsolatos tevékenységek megtanulása és az új belépő operátoroknak;
  • Azok bemutatása, betanítása, ellenőrzése;
  • Termelési tréningek tolmácsolása;
  • Munkavállalók és vezetőik közötti kommunikáció segítése;
  • Az új dolgozók beilleszkedésének segítése, fejlődésük figyelemmel kísérése;
  • Új belépő operátor munkavállalók tantermi oktatásának tolmácsolása.

  • Van minimum középfokú iskolai végzettséged;
  • Tárgyalóképes magyar-ukrán nyelvismerettel rendelkezel szóban és írásban;
  • Vállalod a 4 műszakos munkarendet;
  • Számítástechnikai ismereteid (Word, Excel, Outlook) magabiztosak.

Előnyként értékeljük:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria;
  • Biztosítunk számodra szállást;
  • Professzionális, modern munkakörnyezet;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Sárvár

Vállalod a folyamatos, többműszakos munkarendet?

Igényelnél vállalati buszjáratot?

Hol szállnál fel?

Egyéb helység?