Hazánk egyik legnagyobb iparvállalataként Magyarországon 25 éve
stabilan fejlődünk. Olyan termékeket gyártunk, amik a ti
hétköznapjaitokat teszik jobbá.

Automata berendezés karbantartó

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • A termelésben levő gépek megelőző és hibaelhárító javítása
  • Pneumatikus és elektromos szerelő/teszter gépek, termék teszterek beállítása, javítása, karbantartása
  • PLC és szervó vezérlések hibaelhárítása
  • Termék befogók javítása, beállítása
  • Tesztereken, kamerás egységeken, automata gépeken és robotokon program módosítás
  • Gépek telepítése, mozgatása
  • Elvégzett munkák dokumentálása

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Mechatronikai/elektromos vagy mechanikai középfokú végzettség
  • PLC vezérelt berendezések üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyként értékeljük:

  • Elektronikai ismeret, kapcsolási és pneumatikai rajzok olvasása
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Sárvár

Milyen végzettséggel rendelkezel?

Vállalod a 3 műszakos munkarendet?

Igényelnél vállalati buszjáratot?

Hol szállnál fel?

Egyéb helység?