Hazánk egyik legnagyobb iparvállalataként Magyarországon 25 éve
stabilan fejlődünk. Olyan termékeket gyártunk, amik a ti
hétköznapjaitokat teszik jobbá.

Karbantartó technikus álláslehetőség.
A régió egyik legmagasabb bérével!

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • automatizált berendezések, teszterek üzemeltetése;
  • tervezett preventív karbantartások, javítások elvégzése;
  • kisebb módosítások elvégzése, sor mozgatások;
  • átépítésekben segíteni a mérnökség munkáját;
  • elektromos, pneumatikus kapcsolási rajzok alapján hibakeresés és javítás.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • mechatronikai technikus végzettség;
  • legalább 3 év tapasztalat automatizált berendezések üzemeltetésében;
  • pneumatika, plc, optikai szenzorok gyakorlati használatában szerzett tapasztalat;
  • 4 műszakos műszakrend vállalása.

Előnyként értékeljük:

  • emelőgépkezelői képesítés;
  • Beckhoff vezérlők ismerete;
  • elektromos csavarhúzók ismerete.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Sárvár

Mi a legmagasabb végzettséged?

Vállalod a folyamatos, többműszakos munkarendet?

Igényelnél vállalati buszjáratot?

Hol szállnál fel?

Egyéb helység?