Hazánk egyik legnagyobb iparvállalataként Magyarországon 25 éve
stabilan fejlődünk. Olyan termékeket gyártunk, amik a ti
hétköznapjaitokat teszik jobbá.

Gépbeállító
Középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel? Motivált, elkötelezett, fejlődni vágyó személyiség vagy?
Jelentkezz mielőbb, ha érdekelnek a részletek!

Automata és teszter berendezések felügyelete:

  • elakadások esetén azonnali beavatkozás
  • probléma elhárítása
  • cella újraindítása
  • szükség esetén karbantartó bevonása
  • tálcák állapotának folyamatos monitorozása, szükség esetén karbantartás
    értesítése
  • Elakadt alkatrészek szakszerű eltávolítása
  • Cellák megfelelő csavarral történő feltöltése
  • Csavarelakadások hibaelhárítása

Munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • szakmunkás végzettség
  • automata gépkezelés, beállítás
  • számítástechnikai ismeret
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Automata gépek beállítása, kis hibák elhárítása
  • Napi karbantartások elvégzése, gépek leállítása, újraindítása, tisztítása,
  • Összeszerelt termékek mechanikai javítása
  • Kötelezően előírt roncsolásos mérések előkészítése, elvégzése

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Minimum középfokú szakmunkás végzettség
  • Gépbeállítási területen szerzett munkatapasztalatot
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (számítógép vezérlésű gépek kezelése)
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Sárvár